Marvel duş jeli , marvel saç şampuanı , marvel sıvı sabun , marvel banyo köpüğü , marvel parfüm , marvel deoadorant , batman duş jeli , batman saç şampuanı , batman sıvı sabun , batman parfüm , batman deodorant , superman duş jeli , superman saç şampuanı , superman parfüm , superman deodorant , mınıons duş jeli , mınıons saç şampuanı , mınıons sabun , mınıons sıvı sabun , mınıons parfüm , trolls şampuan , trolls duş jeli , trolls parfüm , wemma lisanslı kozmetik ürünleri

Wemma

Trolls

Trolls

3-11 yaş aralığındaki Kız çocukları + Asıl Fanlar
Troller. Trol bebeklerini konu alan müzikal komedi tarzında Amerikan 3 boyutlu bilgisayar animasyon filmidir. Yapımcılığını Dream Works Animation’un üstelendiği film, Anna Kendrick, Justin Timberlake, Gwen Stefani, James Corden ve Russel Brand taradından seslendirilmişti.
Filmin Ekim 2016’da gösterime girmesi planlanmıştır.
Troller inanılmaz maceralarla dolu ve muhteşem bir müziği olan tüyleri diken diken eden, kural tanımaz bir komedidir. Çılgın, renkli, sihirli saçlarıyla bilinen Troller her zaman şarkı söyleyen dünyanın en mutlu, en neşeli karakterleridir.
Trollerin küçük keklerden (cupcake) ve gökküşağından oluşan dünyları, liderleri Poppy (Anna Kendrick) ve her zaman dikkatli uyanık olan Branch (Justin Timberlake) alıştıkları, bildikleri dünyanın kurtarma işine girişmek zorunda kalınca tamamen değişti.
60 yıldan beri satılan Troller, başarısı kanıtlanmış, sürekliliği olan ve oyuncak endüstrisinde en uzun süredir satılan oyuncak grubudur.
Corsair ayrıca WGSN tarafından 2015 yılında önemli bir moda etkisi yaptığı şeklinde ifade edilen ikon Classic Troll moda markasının da lisanslarına sahiptir.
Topshop, MAC ve ASOS gibi perakendecilerle ortaklıkları bulunmaktadırç
Troll ürümleri oyuncalşar, kırtasiye malzemeleri, giysiler, takvimler, şekerlemeler, kitaplar, yatak takımları ve saç bakım ürünleri olarak geliştirilmektedir. Ürünler Eylül 2015’den itibaren mağazalarda satışa sunulacaktır.
Ev eğlence sistemleri sürümleri 2017 yılının başında tüketiciyle buluşacaktırç
Ayrıcam 2017 yılı için aynı zamanda 60. yıl dönümü etkinliği olarak TV dizisi (11 dakikalık 156 bölüm) de hazırlanmaktadır.