Marvel duş jeli , marvel saç şampuanı , marvel sıvı sabun , marvel banyo köpüğü , marvel parfüm , marvel deoadorant , batman duş jeli , batman saç şampuanı , batman sıvı sabun , batman parfüm , batman deodorant , superman duş jeli , superman saç şampuanı , superman parfüm , superman deodorant , mınıons duş jeli , mınıons saç şampuanı , mınıons sabun , mınıons sıvı sabun , mınıons parfüm , trolls şampuan , trolls duş jeli , trolls parfüm , wemma lisanslı kozmetik ürünleri

Wemma

Shopkins

Shopkins

Temel Hedef 5-10 yaş arası kızlar
Shopkins yeni sevimli kızların koleksiyon olgusudur. ABD,BK,Avusturalya ve Fransa’da çok büyük bir başarı hali hazırda ulaşmıştır.
Shopkins sevimli,eğlenceli ve küçük karakterler tabanlı ve markayı taze tutmak için her sezon 140 yeni karakterin eklendiği oyuncakla yürütülen bir mülktür.
600 milyondan fazla figür dünya çapında üretilmiştir ve 2016 yılında 100’ü üzerinde satılmıştır.
Shopkins ABD ve BK’da 2015 te satan 1 numaralı oyuncaktı ve başarı Tesco’s marketlerde Noel için en iyi 10 oyuncaktan biri olarak listelenmesi ile devam etmektedir.
Shopkins aynı zamanda Youtube üzerinde 1 milyardan fazla izlenim, 180 binden fazla Facebook hayranı ve 175’ten fazla lisans alan ile küresel bir olgu haline gelmiştir.
2016 da bu zamana kadar Claire’s ABD için 1 numaralı marka olmuştur.
Marka ve dev hayran topluluğu arkasında gerçek bir heycan bulunmaktadır.
2016 yılında Avrupa daki özelliklede BK ve Fransa’daki büyüme pelüş, dergiler şekerleme,yapboz ve oyunlar digital beslenme çantaları,yatak örtüleri, posterler,bebekler, sanat ve zanaat eserleri ve artık parfümleri gibi diğer kategorilerin eklenmesi ile büyümüştür!
Son olarak Shopkins TOTY ödüllerinde 2016 yılında en çok arananları kız oyuncağı ödülü kazanmıştır!