Marvel duş jeli , marvel saç şampuanı , marvel sıvı sabun , marvel banyo köpüğü , marvel parfüm , marvel deoadorant , batman duş jeli , batman saç şampuanı , batman sıvı sabun , batman parfüm , batman deodorant , superman duş jeli , superman saç şampuanı , superman parfüm , superman deodorant , mınıons duş jeli , mınıons saç şampuanı , mınıons sabun , mınıons sıvı sabun , mınıons parfüm , trolls şampuan , trolls duş jeli , trolls parfüm , wemma lisanslı kozmetik ürünleri

Wemma

Minions

Minions

Hedef Kitle: 8 Yaş aralığındaki Kız ve Erkek çocuklar + Her Yaştan Fanlar!
2015 yılı yapımı 3 boyutlu bilgisayar animasyon aile komedi filmi Minyonlar, Çılgın Hırsızlar (Despicable Me) serisi karakterlerini tanıtıyor ve hikayelerini anlatıyor. Filmin oyuncuları yönetmen Pierre Coffin (Minyonlar), Sandra Bullock, Jon Hamm, Michael Keaton, Allison Janney ve Steve Coogan ve seslendiren Geoffrey Rush.
Minyonlar komediyi Stuart, KEvin ve Bob’un tuhaflıklarıyla ilişkilendiriyor ve bu karakterleri unutulmaz insan karakterleriyle beklemedik ortamlara yerleştiriyor.
Minyonlar İngiltere’de Haziran 2015’de gösterime girdi ve şimdiye kadar tüm dünyada yaklaşık 1.2 Milyar $ gişe hasılatı elde etti. Minyonlar tüm zamanların en çok kazanan ikinci animasyon filmi ve Disney animasyonları dışındaki en yüksek hasılat yapan filmi ve tüm zamanların en çok kazanan 10. filmi olma özelliğini taşıyor.
Duygusu, enerjisi ve mizahı ve aynı zamanda ikonıik müzikleri her yaştan izleyici kitlesi için filmi çekici hale getirmiş ve tüm dünyada çok büyük başarı kazanmasını sağlamıştır.
Filmin kazandığı büyük başarının ardından, Minyonlar DVD’si / Bluray Aralık 2015’de satışa sunuldu.
Küçük sarı adamlar kısa sürede “ikon” haline dönüştü ve 2015’de büyük küresel markalarla yapılan çok sayıda işbirliğinde bu karakterler yer verildi.
Universal Stüdyoları, 2016 yılında da hız keseceğine dair hiçbir belirtinin olmadığı yıkıcı pazarlama kampanyasının fikir babasıdır.
Esasen, Minyonlar filmi ardından 2016’da 4×5 dakikalık Minyon Cenneti kısa filmleri geliyor. Bu kısa filmler Paskalya’da, yazın, sonbaharda ve 2016 Noel’inde sinema salonlarında önemli filmlerden önce gösterilecek.
Serinin bir sonraki filmi olan Çılgın Hırsızlar (Despicable Me) 3’ün 2017 Haziranda gösterime girmesi planlandı.