Marvel duş jeli , marvel saç şampuanı , marvel sıvı sabun , marvel banyo köpüğü , marvel parfüm , marvel deoadorant , batman duş jeli , batman saç şampuanı , batman sıvı sabun , batman parfüm , batman deodorant , superman duş jeli , superman saç şampuanı , superman parfüm , superman deodorant , mınıons duş jeli , mınıons saç şampuanı , mınıons sabun , mınıons sıvı sabun , mınıons parfüm , trolls şampuan , trolls duş jeli , trolls parfüm , wemma lisanslı kozmetik ürünleri

Wemma

Marvel

Marvel

Hedef Kitle: 6-12 yaş aralığındaki Erkek çocuklar
Marvel’in Yenilmezler’i (The Avengers Assemble) 2012 yılında çekilen serinin 1. filmidir ve bütün dünyada 1.5 Milyar $’ın üzerindeli gişe hasılatıyla tüm zamanların en çok hasılat yapan 4. filmi olmuştur!
Marvel’in aynı adlı çizgi roman serisinden uyarlanan Yenilmezler Ultron Çağı filmi bütün dünyada 1.3 Milyar $’ın üzerindeki gişe hasılatıyla tüm zamanların en çok hasılat yapan 5. filmi olmuştur.
Yenilmezler franchise, halen devam eden ve performansı çok yüksek olan animasyon TV dizileri ile de desteklenmektedir: Yenilmezler ve Hulk ve S.M.A.S.H Ajanları 4-15 yaş grubu erkek çocuklar arasında Disney XD’de en çok seyredilen 5. Tv dizisidir.
Yenilmezler, İngiltere’de 6-14 yaş grubundaki erkek çocukların en çok sevdikleri 2. Karakterdir.
Franchise aynı zamanda çok sayıda yayınla (Çizgi roman, Dergiler, vs) ve dijital girişimlerle (marvel Infinity 2.0, yeni Marvel Kids web sitesi, vs) de desteklenmektedir.
Yeni tiyatro oyunu, Kaptan Amerika: İç Savaş, İngiltere’de 29 Nisan 2016’da sahnelenmeye başlıyor, ardından 2016 sonbaharında Ev eğlence sistemi sürümü çıkıyor.
İki devam filmi, Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı- 1.Bölüm ve Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı -2. Bölüm, sırasıyla 2018 ve 2019 yılında gösterime girecek.