Marvel duş jeli , marvel saç şampuanı , marvel sıvı sabun , marvel banyo köpüğü , marvel parfüm , marvel deoadorant , batman duş jeli , batman saç şampuanı , batman sıvı sabun , batman parfüm , batman deodorant , superman duş jeli , superman saç şampuanı , superman parfüm , superman deodorant , mınıons duş jeli , mınıons saç şampuanı , mınıons sabun , mınıons sıvı sabun , mınıons parfüm , trolls şampuan , trolls duş jeli , trolls parfüm , wemma lisanslı kozmetik ürünleri

Wemma

ICE

ICE

Hedef Kitle: 5-8 yaş aralığındaki Kız ve Erkek çocuklar
Buz Devri Paleolitik (yontma taş devri) buzul çağında hayatta kalan bir grup memelinin hikayesidir.
Ana karakterler , tembel hayvan Sid, firavun faresi Scrat ve mamut Mannny’dir.
Seride şimdiye kadar dört film çekildi. 2002’de Buz Devri, 2006’da Buz Devri:Erime, 2009’da Buz Devri: Dinozorların Şafağı ve 2012’de Buz Devri: Kıtalar Ayrılıyor.
Beşinci film, Buz Devri: Büyük Çarpışma İngiltere’de 15 Temmuz 2016’da gösterime giriyor.
Global Buz Devri fenomeni toplam 2.8 Milyar $’ın üzerinde gişe hasılatı elde etti ve her film bir öncekinden daha fazla hasılat yaptı.
Buz Devri franchise, 137 Milyon Blray ve Dvd satışı yaptı; buda dünya çapında 2 Milyar $ ‘ın üzerinde satış gelirini ifade etmektedir.
Buz Devri: Büyük Çarpışma DVD’sinin 2016 sonbaharında satışa sunulması programlandı.
Buz Devrinin tüm dünyada bütün sosyal medya platformlarında 15 Milyonun üzerinde fanı bulunmaktadır.
Buz Devri mobil apps oyunları 125 Milyondan fazla indirilmiştir ve günlük aktif kullanıcı sayısı 2.2 Milyondur (15 dilde mevcuttur).
2015 ilkbaharında yayına giren yeni franchise web sitesinde haberler, oyunlar, aktiviteler, videolar, vs yer almaktadır.
Buz Devri küresel turu önümüzdeki 5 yılda 5 kıtada 30 ülkeyi ziyaret edecektir.
İngiltere (Alton Towers), İtalya ve Almanya da dahil olmak üzere 7 ülkede Buz Devrinden esinlenen 11 gezinti ve cazibe merkezi bulunmaktadır.
Tüketici ürünleri, tüm dünyada 1.5 Milyar $’ı aşan perakende satışlarıyla gerçek bir başarı elde etmiştir.
Halen basılmış 2.5 Milyondan fazla kitabı bulunmaktadır.