Marvel duş jeli , marvel saç şampuanı , marvel sıvı sabun , marvel banyo köpüğü , marvel parfüm , marvel deoadorant , batman duş jeli , batman saç şampuanı , batman sıvı sabun , batman parfüm , batman deodorant , superman duş jeli , superman saç şampuanı , superman parfüm , superman deodorant , mınıons duş jeli , mınıons saç şampuanı , mınıons sabun , mınıons sıvı sabun , mınıons parfüm , trolls şampuan , trolls duş jeli , trolls parfüm , wemma lisanslı kozmetik ürünleri

Wemma

Evcil Hayvanlar

Evcil Hayvanlar

Hedef Kitlesi 5-12 yaş aralığındaki Kız ve Erkek Çocuklar + Hayvan Severler
Ev Hayvanlarının Gizli Yaşamı Manhattan’da bir apartman dairesinde geçen bir komedi. Film sahipleri evde yokken hayvanların neler yaptıklarını konu almaktadır.
Ev hayvanları sevimli, havalı, eğlenceli ve zekiler ve insanlar onları takıntılı haline getirmişler! YouTube’da en çok izlenen 100 evcil hayvan videosu 2.6 milyar kez izlenmiştir.
Her 5 kişiden birinin evcil hayvanı var ve evcil hayvanlara yılda 100 milyar $ harcanıyor.
Evin gözde hayvanı olan Max’ın hayatı, sahibi Cathie’nin pasaklı kırma Duke’ı eve getirmesiyle birlikte altüst olur. Snowbal adlı tüylü, güzel beyaz tavşanın sahipleri tarafından terk edilmiş tüm ev hayvanlarını örgütleyerek evlerinde mutlu yaşayan hayvanlara ve sahiplere karşı büyük bir komplo planladığını öğrendiklerinde Max’la Duke bütün farklılıklarını geride bırakıp işbirliği yapmak zorunda kalırlar.
Ana karakterler Max-sevimli bir terrier, Duke-iri ama duygusal bir köpek, Chloe- hızlı, enerjik bir kedi ve Snowball- terkedilmiş hayvanlardan bir ordu kuran güzel, tüylü bir tavşan.
İlk fragmanı gösterime girdiğinde 8 saatte 125 milyon kez izlenen film, Facebook’da 650K beğeni aldı ve Twitter’da 30 milyon kez görüntüledi.
Merakla Beklenen Ev hayvanlarının Gizli Yaşamı’nın İngiltere’de 24 Haziran 2016’da ve Avrupa’nın diğer yerlerinde de yaz süresince gösterime girmesi planlanmıştır. Ürümler Mayıs 2016’dan itibaren raflardaki yerlerini alacaktır.